Porsche Macan S Diesel Macan SUV 3.0d (190 kW) od 2013

Rozmiary bazowe (fabryczne)

Podane niżej rozmiary są rozmiarami seryjnymi – pochodzącymi z fabrycznego wyposażenia pojazdu.

  Rozmiary bazowe (fabryczne)

  różne dla osi przedniej i tylnej

  Podane niżej rozmiary są rozmiarami seryjnymi – pochodzącymi z fabrycznego wyposażenia pojazdu. Podane rozmiary dla obu osi podane są w losowych parach. Nie należy się sugerować dopasowaniem przodu do tyłu. W razie wątpliwości prosimy o kontakt z operatorem i upewnienie się jaki dokładnie rozmiar jest potrzebny.

  Rozmiary opcjonalne

  Podane poniżej rozmiary są rozmiarami opcjonalnymi. Należy pamiętać o tym, że dopuszczalna różnica w średnicy zewnętrznej opony nie powinna wynosić więcej niż 2% od zewnętrznej średnicy opony pochodzącej z fabrycznego wyposażenia pojazdu. Wybierając oponę w rozmiarze opcjonalnym należy zwrócić uwagę na rozmiar felgi, wielkość i kształt nadkoli oraz elementów zawieszenia auta.

   Rozmiary opcjonalne

   różne dla osi przedniej i tylnej

   Podane poniżej rozmiary są rozmiarami opcjonalnymi. Należy pamiętać o tym, że dopuszczalna różnica w średnicy zewnętrznej opony nie powinna wynosić więcej niż 2% od zewnętrznej średnicy opony pochodzącej z fabrycznego wyposażenia pojazdu. Wybierając oponę w rozmiarze opcjonalnym należy zwrócić uwagę na rozmiar felgi, wielkość i kształt nadkoli oraz elementów zawieszenia auta. Podane poniżej rozmiary dla obu osi podane są w losowych parach. Nie należy się sugerować dopasowaniem przodu do tyłu. W razie wątpliwości prosimy o kontakt z operatorem i upewnienie się jaki dokładnie rozmiar jest potrzebny.

   płatności elektroniczne
   Kontakt

   Infolinia

   sklep@inopony.pl

   pn-pt: 8-16, sb: 9-14

   801 002 990

   52 561 99 90

   Płatności
   Płatności PayU
   Raty BNP Paribas
   Copyright © 2010-2023 InOpony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

   801 002 990

   52 561 99 90

   tel. stacjonarne

   tel. komórkowe

   Infolinia