Opony Viking

Informacje o marce Viking

Każdego roku na całym świecie sprzedaje się ok. miliona opon z podobizną Wikinga.

Obecnie VIKING jest marką opon Continental AG, opracowywanych w Niemczech i produkowanych w Europie.

Atrybuty marki:

  • Sportowe - Wyjątkowe parametry, również opon do aut o bardzo wysokiej mocy

  • Solidne -  Trwałe produkty, które radzą sobie w najtrudniejszych warunkach

  • Bezpieczne  - Bezpieczeństwo i ochrona dzięki nowoczesnej technologii

Viking to przełomowa technologia, za którą stoi jakość i 80-letnie doświadczenie europejskiego producenta opon i  który dba o doskonalenie produktów w nowoczesnych centrach badawczych.

VIKING to też sprawna dystrybucja i gwarancja korzystnej relacji jakości do ceny.

 

Opony Viking CityTech

Opony Viking CityTech

Opis Viking CityTech

Opony Viking CityTech 2

Opony Viking CityTech 2

Opis Viking CityTech 2

Opony Viking FourTech

Opony Viking FourTech

Opis Viking FourTech

Viking FourTech opona wielosezonowa Viking Gummivarefabrik to pierwsza norweska firma branży gumowej. Marka specjalizuje się w produkcji opon z segmentu ekonomicznego do samochodw osobowych oraz SUV-w i aut dostawczych. Historia firmy Viking sięga roku 1906 (...)

Opony Viking FourTech Van

Opony Viking FourTech Van

Opis Viking FourTech Van

VIKING FOURTECH VAN to opona całoroczna do samochodw dostawczych. Opona zachowuje się doskonale zarwno na mokrych i suchych nawierzchniach jak rwnież w warunkach śnieżnych. Zapewnie bezpieczną jazdę bez względu na porę roku i pogodę . Wysoka wytrzymałość opony zapewnia (...)

Opony Viking ProTech 2

Opony Viking ProTech 2

Opis Viking ProTech 2

Opony Viking Pro-Tech 500

Opony Viking Pro-Tech 500

Opis Viking Pro-Tech 500

Viking PROTECH 500 opona na lato Viking Gummivarefabrik to pierwsza norweska firma branży gumowej. Marka specjalizuje się w produkcji opon z segmentu ekonomicznego do samochodw osobowych oraz SUV-w i aut dostawczych. Historia firmy Viking sięga roku 1906. Wte (...)

Opony Viking ProTech HP

Opony Viking ProTech HP

Opis Viking ProTech HP

Viking ProTech HP Viking Gummivarefabrik to pierwsza norweska firma branży gumowej. Marka specjalizuje się w produkcji opon z segmentu ekonomicznego do samochodw osobowych oraz SUV-w i aut dostawczych. Historia firmy Viking sięga roku 1906. Wtedy powstała (...)

Opony Viking ProTech NewGen

Opony Viking ProTech NewGen

Opis Viking ProTech NewGen

VikingProTech NewGen nowa opona na lato 2020 Viking Gummivarefabrik to pierwsza norweska firma branży gumowej. Marka specjalizuje się w produkcji opon z segmentu ekonomicznego do samochodw osobowych oraz SUV-w i aut dostawczych. Historia firmy Viking si (...)

Opony Viking SnowTech 2

Opony Viking SnowTech 2

Opis Viking SnowTech 2

Viking SnowTech 2 opona na zimę Viking to marka opon, ktra pochodzi z Norwegii, powstała w 1931 roku ale jej początki sięgają o wiele wcześniej. Nazwa pochodzi od Wikingw, ktrzy byli solidnymi rzemieślnikami. Wsparcie technologiczne koncernu Continenta (...)

Opony Viking SnowTech Van

Opony Viking SnowTech Van

Opis Viking SnowTech Van

Viking SnowTech Van opona na zimę Viking Gummivarefabrik to pierwsza norweska firma branży gumowej. Marka specjalizuje się w produkcji opon z segmentu ekonomicznego do samochodw osobowych oraz SUV-w i aut dostawczych. Historia firmy Viking sięga roku 1906 (...)

Opony Viking STOP C

Opony Viking STOP C

Opis Viking STOP C

Viking Stop C Viking Gummivarefabrik to pierwsza norweska firma branży gumowej. Marka specjalizuje się w produkcji opon z segmentu ekonomicznego do samochodw osobowych oraz SUV-w i aut dostawczych. Historia firmy Viking sięga roku 1906. Wtedy powstała spłka Vi (...)

Opony Viking TransTech 2

Opony Viking TransTech 2

Opis Viking TransTech 2

Opony Viking WinTech

Opony Viking WinTech

Opis Viking WinTech

Opona zimowa Viking WinTech Opona zimowa Viking WinTech przeznaczona jest do samochodw osobowych, z napędem 4x4 i SUV. Viking WinTech zapewnia taką samą jakość trakcji w szybko zmieniających się warunkach pogodowych . Zapewnia doskonałą przyczepność i stabilność j (...)

Opony Viking WinTech Van

Opony Viking WinTech Van

Opis Viking WinTech Van

Viking WinTech Van Viking Gummivarefabrik to pierwsza norweska firma branży gumowej. Marka specjalizuje się w produkcji opon z segmentu ekonomicznego do samochodw osobowych oraz SUV-w i aut dostawczych. Historia firmy Viking sięga roku 1906. Wtedy powstała spł (...)

płatności elektroniczne
Kontakt

Infolinia

sklep@inopony.pl

pn-pt: 8-16, sb: 9-13

801 002 990

52 561 99 90

Płatności
Copyright © 2010-2019 InOpony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

801 002 990

52 561 99 90

tel. stacjonarne

tel. komórkowe

Infolinia