General XP2000 WINTER

Wyszukaj opony
wg rozmiaru

Szerokość

Profil

Średnica

opony zimowe

Rodzaj bieżnika: SYMETRYCZNY

Opona symetryczna – ekonomiczne rozwiązanie

Bieżnik symetryczny dominuje wśród opon letnich. Ten rodzaj bieżnika jest najprostszym i jednocześnie najtańszym w produkcji. Ze względu na prostotę wykonania stosowany jest zwykle w tańszych zestawach. Ten bieżnik sprawdzi się w mniejszych samochodach miejskich, które poruszają się głównie po odśnieżonych ulicach.

Jak rozpoznajemy opony symetryczne?

Opona symetryczna składa się z dwóch takich samych części. Jak sama nazwa wskazuje układ bloków oraz rowków będzie tutaj symetryczny. Kierunek toczenia nie ma tutaj znaczenia. W każdej pozycji opona ma takie same parametry. Dzięki temu możemy przekładać oponę w dowolny sposób, zapewniając w ten sposób równomierne zużycie.

Zalety oraz wady bieżnika symetrycznego

Do dzisiaj nie stworzono technologii, która poprawiłaby wszystkie osiągi jednocześnie. Bieżnik symetryczny jest najmniej zaawansowany technologicznie. Głównymi zaletami są: korzystna cena, prosty montaż, niski opór toczenia oraz komfort akustyczny. Do zalet należy dodać również ekonomikę jazdy oraz wysoką wytrzymałość. Wspomnieć trzeba też o niskich parametrach trakcyjnych, dlatego nadają się one do dynamicznej jazdy z dużymi prędkościami.

Klasa opony: ŚREDNIA

Opony klasy średniej to dobry stosunek ceny do jakości

Opony klasy średniej, zwane również „medium” są nowoczesne a producenci dbają o jakość i wysokie standardy oraz długą trwałość. Wykonane są z dobrych mieszanek gumowych. Gwarantują większe bezpieczeństwo jazdy w każdych warunkach. Opony klasy średniej cechują się dobrymi parametrami pod względem ekonomicznej jazdy i hałasu.

Wybierz opony dostosowane do swoich potrzeb i stylu jazdy!

Zadaj sobie pytania: Gdzie poruszasz się samochodem? Czy tylko w mieście, czy także w dalsze trasy? Jaki samochód posiadasz? O małej czy dużej mocy silnika? Jaki styl jazdy preferujesz - spokojny czy dynamiczny? Odpowiednio dobrane opony to gwarancja bezpieczeństwa.

Dla jakich samochodów opony klasy średniej?

Opony klasy średniej są odpowiednie dla kierowców, którzy oczekują zrównoważonych, średnich osiągów. Opony te sprawdzą się w większości popularnych samochodach dostępnych na rynku. Są idealne zarówno do miasta, jak i na dalsze trasy.

 

Popularne rozmiary opon General XP2000 WINTER

General XP2000 WINTER

General

XP 2000 Winter – zimowy specjalista dla pojazdów SUV / 4x4!
Dzięki zastosowaniu kombinacji odpowiedniej konstrukcji bieżnika i rowków oraz zaawansowanej zimowej mieszanki, opona XP 2000 Winter jest zimowym specjalistą dla pojazdów SUV / 4x4. Opracowana i testowana w ostrych warunkach zimowych, opona XP 2000 Winter zapewnia najlepsze osiągi w niskich temperaturach zarówno na zaśnieżonych, oblodzonych, mokrych, jak i suchych drogach.Wzór bieżnika charakteryzuje się kombinacją poprzecznych i czterech szerokich wzdłużnych rowków oraz zaawansowanej struktury bloków z rowkami, nadając oponie niesamowite właściwości jezdne w warunkach zimowych.

Cechy

1. Klocki bieżnika z niesymetrycznymi, nachylonymi pod kątem zygzakowatymi rowkami i szeroką częścią barkową
2. Najnowocześniejsza konstrukcja ułożonego poprzecznie, niesymetrycznego bieżnika z biegnącym centralnie paskiem
3. Cztery szerokie, biegnące wzdłużnie rowki z połączonymi blokami; szerokie, naprzemiennie ułożone rowki poprzeczne
4. Zaawansowana technologia doboru mieszanki

Zalety

1. Doskonała trakcja, sterowność, wchodzenie w zakręty, prowadzenie i krótsza droga hamowania w warunkach zimowych
2. Sztywność bieżnika gwarantująca maksymalną stabilność i sterowność, cichą jazdę i komfort podróżowania
3. Doskonałe odprowadzanie wody; zmniejszenie ryzyka wystąpienia zjawiska aquaplaningu
4. Świetna przyczepność w warunkach zimowych
płatności elektroniczne
Kontakt

Infolinia

sklep@inopony.pl

pn-pt: 8-18, sb: 9-13

801 002 990

52 561 99 90

Płatności
Płatności PayU
Raty BNP Paribas
Copyright © 2010-2021 InOpony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

801 002 990

52 561 99 90

tel. stacjonarne

tel. komórkowe

Infolinia